لوله کاروگیت SPR | قیمت و خرید

(دوشنبه 1403/01/27)

لوله کاروگیت SPR| لوله کاروگیت عمده و همکاری | قیمت و خرید

 

لوله کاروگیت spr

 

لوله کاروگیت SPR - مقاله PDF

 


 

لوله کاروگیت SPR و کاربردهای آن چیست؟

لوله کاروگیت SPR در صنعت نفت و گاز ایران نیز استفاده می‌شود. در واقع، ایران یکی از کشورهایی است که از این لوله‌ها برای انتقال گاز طبیعی و نفت استفاده می‌کند.

برای مثال، شرکت ملی نفت ایران از لوله کاروگیت SPR برای انتقال نفت و گاز استفاده می‌کند. همچنین، پروژه‌هایی مانند خط لوله گاز ایران-ترکیه (IGAT) و خط لوله جنوبی (جهت انتقال گاز از جنوب ایران به شمال کشور) نیز از این نوع لوله استفاده کرده‌اند.

برای استعلام قیمت لوله کاروگیت بصورت روزانه و تهیه آن می توانید صفحه قیمت لوله کاروگیت را مشاهده نمایید.

از آنجا که لوله کاروگیت SPR قابلیت انعطاف پذیری و مقاومت بالا در برابر فشار و دما را دارد، برای انتقال گاز طبیعی و نفت در شرایط مختلف، از جمله در شرایط سخت و تنش بالا، مناسب است.

طبق تعریف لاتین:

SPR™ PE is a steel reinforced plastic pipe liner with a smooth internal surface. The liner is spirally wound into a circular pipe from within the base of the manhole of the pipeline to be rehabilitated

لوله کاروگیت SPR یک نوع لوله فولادی است که برای انتقال گاز و مایعات استفاده می‌شود. به دلیل ویژگی‌های خاص آن، این لوله‌ها بیشتر برای انتقال گاز استفاده می‌شوند.

کاروگیت SPR به عنوان یک نوع لوله فولادی، از جمله لوله‌هایی است که برای انتقال گاز طبیعی و نفت به کار می‌روند. این لوله‌ها دارای مزایایی مانند مقاومت بالا در برابر فشار و دما، عمر طولانی، و قابلیت انعطاف پذیری هستند.

تکنولوژی به کار رفته در لوله کاروگیت SPR یا همان SPR Corrugated Pipe به عنوان سیستم نو سازی لوله بدون نیاز به حفر تراشنه شناخته می گردد. SPR به عنوان یک تکنولوژی مبتکرانه بین متخصیص و در سطح دنیا معروف شده و دارای حق امتیاز انحصاری است که به علت مقرون به صرفه بودن و حداقل تاثیر گذاری منفی روی محیط زیست، مورد بهره برداری فوق العاده در پروژه های نوسازی خطوط فاضلاب قرار گرفته است. در SPR مراحل نوسازی لوله به گونه ای است که پروفیل از پیش آماده شده در کارخانه به مکان پروژه انتقال داده شده و بصورت اسپیرالی به هم کوک زده میشود. لوله ای ک با این روش ایجاد میشود دارای مقاومت حلقوی بالا و وزن پایین می باشد و لاینر جدید در داخل لوله آسیب دیده ایجاد می گردد در این روش نوسازی از یک ماشین کوک زنی دارای حق ثبت اختراع جهت متصل کردن پروفیل  HDPE یا PVC مورد استفاده قرار می گیرد. ماشین کوک زنی در قسمت انتهایی کف منهول یا محفظه دسترسی قرار میگیرد در هنگام کوک زنی پروفیل ها چنان در هم قفل میشوند ک لاینر ایجاد شده در داخل لوله میزبان بصورت کاملا آب بند و مانع دخول آب می باشد.

 

SPR PE Pipe جهت بازسازی فاضلاب سطحی ناشی از بارندگی و کالورتها در سراسر دنیا مورد استفاده قرار گرفته است این تکنولوژی جهت بازسازی خطوط لوله به شدت آسیب دیده و در شرایط کاری بسیار سخت بدون ایجاد هیچ گونه اختلالی بر طبیعت و جامعه مورد استفاده قرار گرفته است.

 

 پیشنهاد میکنیم مقاله قیمت اتصالات گالوانیزه فشار قوی را مطالعه نمایید

 

صنعت پلیمر ایران

 

لوله کاروگیت spr 1400 میلیمتر چیست؟

لوله کاروگیت SPR 1400 میلیمتر، یکی از نوع لوله‌های فولادی است که برای انتقال آب و فاضلاب به کار می‌رود. این لوله‌ها به عنوان یکی از بزرگترین لوله‌های فولادی جهان، برای پروژه‌های بزرگ آبیاری و تصفیه فاضلاب به کار می‌روند.

در واقع، SPR به معنای Steel Pipe Reinforced، یعنی لوله فولادی تقویت شده، اشاره دارد. به عبارت دیگر، این لوله‌ها از دو لایه تشکیل شده‌اند؛ لایه داخلی از پلیمر و لایه خارجی از فولاد است. لایه داخلی از پلیمر به عنوان لایه محافظ برای جلوگیری از خوردگی و رسوب گذاری در داخل لوله استفاده می‌شود، در حالی که لایه فولادی خارجی، از لحاظ مقاومت فشاری و مقاومت مکانیکی لوله بسیار قوی و مقاوم است.

قطر لوله کاروگیت SPR 1400 میلیمتر نیز به عنوان یکی از بزرگترین قطرهای لوله‌های فولادی استفاده شده در پروژه‌های آب و فاضلاب می‌باشد و قابلیت انتقال حجم بالایی از آب و فاضلاب را داراست.

 

لوله کاروگیت spr 1600 میلیمتر چیست؟

لوله کاروگیت SPR 1600 میلیمتر، یکی از بزرگترین لوله‌های فولادی جهان است که برای انتقال آب و فاضلاب به کار می‌رود. این لوله‌ها به دلیل قطر بزرگی که دارند، برای پروژه‌هایی که نیاز به حجم بالایی از آب و فاضلاب دارند، مناسب می‌باشند.

لوله کاروگیت SPR 1600 میلیمتر، دارای دیواره‌ی داخلی و خارجی فولادی مقاوم در برابر خوردگی و فشار بالا است. این لوله‌ها با استفاده از تکنولوژی جوشکاری خاص، به شکل دایره‌ای و بدون درز تولید می‌شوند. همچنین، برای ارتباط دادن قسمت‌های مختلف این لوله‌ها از جوشکاری مخصوصی استفاده می‌شود تا از هر گونه نشتی جلوگیری شود.

لوله کاروگیت SPR 1600 میلیمتر، به دلیل بزرگی قطر و حجم بالایی از آب و فاضلابی که می‌تواند منتقل کند، در پروژه‌هایی که به انتقال آب و فاضلاب برای شهرها، صنایع و کشاورزی نیاز دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، این لوله‌ها معمولاً در پروژه‌های آبیاری، تصفیه فاضلاب و انتقال آب به مناطق خشک و بیابانی به کار می‌روند.

کاربردهای لوله کاروگیت spr 1600 میلیمتر چیست؟

لوله کاروگیت SPR 1600 میلیمتر، به عنوان یکی از بزرگترین لوله‌های فولادی جهان، در پروژه‌هایی که به انتقال حجم بالایی از آب و فاضلاب نیاز دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای این لوله‌ها عبارتند از:

 1. انتقال آب برای آبیاری: لوله کاروگیت SPR 1600 میلیمتر معمولاً در پروژه‌های آبیاری با حجم بالایی از آب که برای کشاورزی و باغداری استفاده می‌شود، به کار می‌رود.

 2. انتقال فاضلاب: این لوله‌ها در پروژه‌های تصفیه فاضلاب و انتقال آن به محل‌های دیگر، به کار می‌روند.

 3. انتقال آب برای شهرها: لوله کاروگیت SPR 1600 میلیمتر در پروژه‌های انتقال آب به شهرها و مناطق مسکونی با جمعیت بالا، مانند شهرهای بزرگ، به کار می‌رود.

 4. انتقال آب به مناطق خشک و بیابانی: این لوله‌ها در پروژه‌های انتقال آب به مناطق خشک و بیابانی، جهت تامین نیاز به آب شرب و آبیاری، به کار می‌روند.

 5. صنایع: لوله کاروگیت SPR 1600 میلیمتر در برخی صنایعی که به مصرف حجم بالایی از آب و فاضلاب نیاز دارند، همچون صنایع نفت و گاز، استفاده می‌شود.

به طور کلی، لوله کاروگیت SPR 1600 میلیمتر در پروژه‌هایی با حجم بالایی از آب و فاضلاب و نیاز به انتقال آنها، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

نمایی از محوطه کارخانه پایپ لاین در تولید لوله کاروگیت فاضلابی

 

فرآیند نصب لوله کاروگیت SPR

فرآیند نصب لوله در SPR شامل مراحل زیر است

1_ بازرسی و تمیز کردن لوله موجود که قرار است تعمیر گردد

2_ کوک زنی پروفیل ها توسط ماشین دوخت

3_ نصب سیستم مهاربندی

4_ دوغاب ریزی

 

هم اکنون می توانید قیمت فروش لوله پلی اتیلن بدون واسطه را بصورت به روز مشاهده نمایید و در صورت نیاز به اطلاع از قیمت لوله سفید، به قیمت بروز لوله سفید مراجعه نمایید.

 

مزیت های مهم لوله کاروگیت SPR

مزایای لوله کاروگیت SPR شامل موارد زیر است :

_ بازسازی لوله های سایز بالا (500 – 800) میلیمتر

_ بازسازی لوله در اشکال دایره ای _ غیر دایره ای و اشکال سفارشی

_ بدون نیاز به حفر ترانشه و تنها نیازمند به منهول ورودی

_ طراحی شده جهت نصب در شرایط بار زنده

_ قابلیت کار در شرایط خمیدگی خط لوله

_ جریان راحت سیال در داخل خطلوله به دلیل جنس صاف پروفیل PVC

تصویری از محصولات شرکت پایپ لاین

لوله کاروگیت فاضلابی

 

آزمون ها و استانداردهای لوله های کاروگیت SPR

 • تست ضربه لوله کاروگیت
 • بررسی و مناسب بودن کیفیت ظاهری لوله کاروگیت
 • نشانه گذاری و مارکینگ لوله کاروگیت
 • حداقل ضخامت لایه بیرونی لوله دوجداره کاروگیت
 • حداقل ضخامت لایه داخلی لوله دوجداره کاروگیت
 • نرخ جریان مذاب لوله کاروگیت
 • دانسیته لوله کاروگیت
 • پایداری حرارتی لوله کاروگیت
 • مقدار دوده
 • پراکنش دوده
 • آزمون آون مواد اولیه لوله کاروگیت
 • مقاومت حلقوی اسمی لوله دوجداره کاروگیت
 • مقاومت حلقوی بلند مدت لوله دوجداره کاروگیت
 • انعطاف پذیری لوله کاروگیت

 


قیمت لوله کاروگیت فاضلابی

 

لوله کاروگیت SPR مقرون بصرفه و جهت نوسازی پروژه های خطوط انتقال فاضلاب کاربرد دارد. این لوله ها جهت ترمیم لوله های فاضلاب فرسوده بصورت جایگزین بدون تخریب لوله های قدیمی امکان پذیر میباشد . جهت برآورد و هزینه قیمت نقشه و دیتیل پروژه را به آدرس ایمیل شرکت ارسال نمایید . تکنولوژی لوله های SPR در سراسر دنیا بعنوان سیستم نوسازی لوله بدون نیاز به حفر ترانشه شناخته شده است . لوله های SPR کاروگیت مقرون بصرفه و جهت نوسازی پروژه های خطوط انتقال فاضلاب کاربرد دارد. لوله های کاروگیت SPR دارای مقاومت حلقوی بالا و وزن پایین بوده و امکان جاگزاری داخل لوله های قدیمی را دارد .

مواد مصرفی در لوله های SPR یک نوع مواد پلی اتیلن HDPE بوده و ورق فلزی فنری میباشد. لوله های پلی اتیلن SPR جهت باز سازی شبکه های فاضلاب در قطر های 200 میلیمتر تا 5000 میلیمتر میباشد . فرآیند نصب لوله های SPR شامل بازرسی و تمیز کاری لوله های فرسوده – کوک زنی ورق های پلیمری از قبل آماده شده  –  نصب سیستم مهار بندی و دوغاب ریزی میباشد . از مزایای استفاده از لوله های SPR عدم نیاز به تخریب و حفر ترانشه بوده و همچنین این نوع لوله جهت نصب در شرایط  بار زنده طراحی شده است .

 

آرمین خللفیان

 

برای کسب اطلاعات بیشتر وارد صفحه لوله کاروگیت اسپیرال بشوید

 

لیست قیمت روز لوله کاروگیت پلی اتیلن را می توانید در قیمت لوله کاروگیت و همچنین قیمت روز اتصالات کاروگیت را در قیمت اتصالات کاروگیت مشاهده نمایید.

 

جدول قیمت بروز لوله کاروگیت SPR

آرمین خلفیان هستم، مدیر فروش شرکت صنعت پلیمیر ایران با شماره تماس 09120189678 و خطوط ثابت 02166193035 بصورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستم.

عنوان کالا قیمت
لوله پلی اتیلن 10 میلیمتر لوله پلی اتیلن 10 میلیمتر
لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر لوله پلی اتیلن 16 میلیمتر
لوله پلی اتیلن 25 میلیمتر لوله پلی اتیلن 25 میلیمتر
لوله پلی اتیلن 110 میلیمتر لوله پلی اتیلن 110 میلیمتر
لوله پلی اتیلن 140 میلیمتر لوله پلی اتیلن 140 میلیمتر
لوله پلی اتیلن 160 میلیمتر لوله پلی اتیلن 160 میلیمتر
لوله پلی اتیلن 180 میلیمتر لوله پلی اتیلن 180 میلیمتر
لوله پلی اتیلن 200 میلیمتر لوله پلی اتیلن 200 میلیمتر
لوله پلی اتیلن 225 میلیمتر لوله پلی اتیلن 225 میلیمتر
لوله پلی اتیلن 250 میلیمتر لوله پلی اتیلن 250 میلیمتر
لوله پلی اتیلن 280 میلیمتر لوله پلی اتیلن 280 میلیمتر
لوله پلی اتیلن 315 میلیمتر لوله پلی اتیلن 315 میلیمتر
لوله پلی اتیلن 355 میلیمتر لوله پلی اتیلن 355 میلیمتر
لوله پلی اتیلن 400 میلیمتر لوله پلی اتیلن 400 میلیمتر
لوله پلی اتیلن 500 میلیمتر لوله پلی اتیلن 500 میلیمتر
لوله پلی اتیلن 560 میلیمتر لوله پلی اتیلن 560 میلیمتر
لوله پلی اتیلن 630 میلیمتر لوله پلی اتیلن 630 میلیمتر
لوله پلی اتیلن 710 میلیمتر لوله پلی اتیلن 710 میلیمتر
لوله پلی اتیلن 800 میلیمتر لوله پلی اتیلن 800 میلیمتر
لوله پلی اتیلن 900 میلیمتر لوله پلی اتیلن 900 میلیمتر
لوله پلی اتیلن 1000 میلیمتر لوله پلی اتیلن 1000 میلیمتر
لوله پلی اتیلن 1200 میلیمتر لوله پلی اتیلن 1200 میلیمتر
لوله پلی اتیلن 1400 میلیمتر لوله پلی اتیلن 1400 میلیمتر
لوله پلی اتیلن 1600 میلیمتر لوله پلی اتیلن 1600 میلیمتر
لوله پلی اتیلن 1800 میلیمتر لوله پلی اتیلن 1800 میلیمتر
لوله پلی اتیلن 2000 میلیمتر لوله پلی اتیلن 2000 میلیمتر

برای اخذ قیمت بروز تماس بگیرید

عنوان کالا قیمت
لوله پلی اتیلن 1 اینچ لوله پلی اتیلن 1 اینچ
لوله پلی اتیلن 2 اینچ لوله پلی اتیلن 2 اینچ
لوله پلی اتیلن 3 اینچ لوله پلی اتیلن 3 اینچ
لوله پلی اتیلن 4 اینچ لوله پلی اتیلن 4 اینچ
لوله پلی اتیلن 5 اینچ لوله پلی اتیلن 5 اینچ
لوله پلی اتیلن 6 اینچ لوله پلی اتیلن 6 اینچ
لوله پلی اتیلن 8 اینچ لوله پلی اتیلن 8 اینچ
لوله پلی اتیلن 10 میلیمتر لوله پلی اتیلن 10 میلیمتر

ارزانترین قیمت اتصالات کاروگیت و اتصالات لوله کاروگیت 

آرمین خلفیان هستم، مدیر فروش شرکت صنعت پلیمیر ایران با شماره تماس 09120189678 و خطوط ثابت 02166193035 بصورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستم.

 

 

ویدئو معرفی شرکت صنعت پلیمر ایران و مجموعه تولیدی لوله کاروگیت 

 

 

ارتباط با واحد فروش و پشتیبانی

09120489678
مهندس آمین خلفیان


مهندس آرمین خلفیان   09120189678