کاربرد دریچه منهول چیست ؟باافزایش انواع ساخت و سازها …، سطح زمین را برای جذب رطوبت  کاهش داده است. بر این اساس ، این آب باید تخلیه و از طریق وسایل مناسب دفع شود. با استفاده از دریچه منهول می توان به سادگی این آب را به صورت جدا از سیستم بهداشتی فاضلاب شهر جمع آوری کرد. جمع آوری و دفع آب طوفان به صورت جدا از سیستم فاضلاب بهداشتی در بیشتر موارد سودمند است و به کاهش هزینه ها کمک می کند.شایان ذکر است هر گونه نصب و قرار دادن منهول در امتداد خطوط برای برخورداری از حداکثر کارایی ، باید با استانداردها و مقررات تاسیسات مطابقت داشته باشد.منهول ها از گذشته تا به امروز از مواد مختلفی ساخته شده اند که یکی از جدیدترین آنها منهول پلی اتیلن است.

 

ویژگی های دریچه منهول پلی اتیلنمنهول های پلی اتیلن سازگار با محیط زیست و پایدار هستند. آنها بر روی خاک یا زمینی که در آن قرار گرفته اند تأثیر منفی نمی گذارند. علاوه بر این منهول های پلی اتیلن در برابر خوردگی نیز بسیار مقاوم هستند. این دریچه ها با گذشت زمان تخریب نمی شوند و نیاز به نگهداری و بررسی مکرر ندارند.

 

– منهول PE مقاومت بسیار زیادی در برابر آب و مواد شیمیایی دارد.– وزن یک منهول PE حدود ۵٪ از یک منهول بتونی است.– منهول های ترموپلاستیک نشت نمی کنند و از محیط زیست محافظت می کنند.– مونتاژ منهول های PE حتی در زمین های سخت و شرایط سخت نیز آسان است.– دوام منهول پلی اتیلن بیش از ۵۰ سال است و نیاز خاصی به نگهداری و تعمیر ندارد.– دریچه منهول پلی اتیلن سریع تر ، ایمن تر و آسان تر نصب می شود.– از محیط زیست و همچنین آب های زیرزمینی محافظت می کند.– منهول های HDPE از مقاومت شیمیایی گسترده ای در برابر اسیدها ، بازها و بسیاری از ترکیبات آلی برخوردار هستند.– ورودی ها و خروجی های این دریچه ها به صورت سفارشی بنا به درخواست مشتری نیز ساخته می شود.دسته بندی انواع منهول فاضلابی بر اساس جنس

  • منهول فاضلاب پلی اتیلنی
  • منهول فاضلاب بتنی
  • منهول آجری